יום ג', יח’ באדר תשפ”א
גולשים על בטוח
    האתר הראשי  |  דף הבית  
קרא עוד...
שיעור בNEARPOD על הכנת משחקים בKAHOOT בנושא גלישה בטוחה.
קרא עוד...
תכנית להב"ה – לצמצום הפער הדיגיטלי בחברה הישראלית – היא מיזם ממשלתי באחריות משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל שמטרתו לימודי טכנולוגיה בקהילה ללא תשלום. במסגרת התכנית פועלים כיום 30 מרכזים בפרישה ארצית ובהם פעילות הכשרה ביישומי מחשב, הכשרה והעשרה טכנולוגית לציבור הרחב – מהגיל הרך ועד הגיל השלישי.
קרא עוד...
10:35 (09/02/15) יפית פינקוביץ
מרכזי להב"ה הם מיזם בראשותו של משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל. מטרתם היא ללמד טכנולוגיה בקהילה ללא תשלום, לאוכלוסיה מהגיל הרך ועד הגיל השלישי.
עמותת שיעור אחר הוקמה בשנת 2002, במטרה לקדם מעורבות משמעותית של הציבור הישראלי במערכת החינוך ולפעול למען שוויון הזדמנויות בחינוך. כדי להוריד את השיעורים, שנמצאים בפורמט PDF , יש להירשם כדי לקבל דיוור נוסף מהעמותה. הורדת החומרים אינה כרוכה בתשלום-היא חינמית.
קרא עוד...
ירון תאנה-מרצה, בעל תואר שני במנהל חינוכי, עם ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות והעברת סדנאות ופעילויות המותאמות לבני נוער ולמבוגרים. משמש כיום כראש מחלקת ההדרכה של פרויקט מעגלים. מעביר הרצאות פעילות תוך שימוש בטריגרים קולנועיים.
קרא עוד...
בעקבות התפתחותן של הרשתות החברתיות, המידע עלינו ברשת הופך להיות יותר נגיש וציבורי, ברמה שאנחנו לא מספיק מודעים לה. המתיחה הבאה היא דוגמה טובה. לקוח מאתר "פרוגי".
קרא עוד...
מוגנות ברשת
הרשות להגנה על פרטיות
שנה"ל תשע"ז
פעילויות מותאמות לקהלים מגוונים
מפגשים מקוונים מוקלטים בנושא גלישה בטוחה
חדש ,ישן ומעורר עניין
צוות "חיים ברשת"
חומרים ופעילויות
כלים מתוקשבים
הורים
סרטים וסרטונים
מהנעשה במנח"י - תשע"ד
גאוות יחידה-חומרים משלנו
תוספים וחסמים